Gezocht: nieuw bestuurslid

14 jan 2021
Gezocht!

Bestuurslid die ons team komt versterken

Zoals aangekondigd op de ALV zoeken we een nieuw bestuurslid om ons team uit te breiden. Het bestuur heeft daarbij de voorkeur voor een collega, die werkzaam is in de 1e lijn.  Dit heeft te maken met de ontwikkelingen rond het register, de intensivering van de contacten met zorgverzekeraars en de samenwerking met CZN. Deze onderwerpen liggen op het terrein van de belangenbehartiging van vooral de 1e lijns HVL-fysiotherapeut.

Welke collega komt ons als bestuur bijstaan op die onderwerpen?

Voor deze functie is een profielschets beschikbaar die je kunt inzien. Je sollicitatie kun je sturen naar info@vhvl.nl. Ook indien je interesse hebt voor deze functie en je wilt eerst meer informatie, dan kun je contact met ons opnemen via het genoemde mailadres. Ook telefonisch kun je meer informatie krijgen via Gerard van der Wees, 06-53922060.

Trefwoorden: